















Διαθέσιμες Επιλογές
Η Ulefone δημιουργεί το Tab A9 Pro Kids,ένα tablet που απευθύνεται σε παιδιά με ειδικά σχεδιασμένο και φιλικό προς αυτά χώρο αλλά και Stylus για να ζωγραφίζουν και να δημιουργούν στην οθόνη του.
Διαθέτει IPS οθόνη 8.68″ με ανάλυση HD+ 1340×800 pixels και ρυθμό ανανέωσης 90Hz προσφέροντας άριστες γωνίες θέασης καθώς και πολύ καλή φωτεινότητα, απροβλημάτιστη ακόμα και κάτω από το φως του ηλίου.
Εφοδιασμένο με διπλή οπίσθια κάμερα 12MP Sony IMX363 + 13MP Samsung 5K3M3SN03-FGX9 Ultra wide, σας επιτρέπει να τραβάτε υπέροχες φωτογραφίες με καλή ευκρίνεια. Επίσης, η μπροστινή κάμερα των 8MP SAMSUNG S5K4H8YX13 σας δίνει τη δυνατότητα να τραβάτε selfies ή να πραγματοποιείτε video κλήση.
Ο οκταπύρηνος Mediatek Helio G91 επεξεργαστής που είναι χρονισµένος στα 2.0GHz, σε συνδυασµό µε τα 4GB RAM(επεκτάσιμα εώς 8GB RAM) δεν θα σας προβληματίσει στις καθηµερινές απαιτήσεις σας καθώς εφαρµογές και παιχνίδια μπορούν να τρέχουν χωρίς καθυστερήσεις. Ενώ τα 128GB ενσωματωμένης μνήμης, με δυνατότητα επέκτασης μέσω microSD κάρτας, σας επιτρέπουν να αποθηκεύσετε τα αγαπημένα σας multimedia αρχεία.
ώ
Τέλος διαθέτει μπαταρία 5040mAh που προσφέρει έως 300ώρες αναμονή ή έως και 7 ώρες συνεχής αναπαραγωγής video,στερεοφωνικά ηχεία για απόλυτη εμπειρία ήχου αλλά και συνδεσιμότητα 4G για να είστε συνδεδεμένοι παντού.
Στην συσκευασία περιλαμβάνει stylus και θήκη/stand απο ειδικό αφρό για την προστασία του tablet.
Δείτε video του προϊόντος:
| Χαρακτηριστικά | |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 15 με Play Store και Ελληνικά |
| Κεντρικός επεξεργαστής (CPU) | Οκταπύρηνος MediaTek Helio G91(MT6769K) 2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55 |
| Επεξεργαστής γραφικών (GPU) | ARM Mali-G52 MC2 |
| Μνήμη RAM | 4GB |
| Εσωτερική μνήμη | 128GB |
| Άλλες λειτουργίες | Dual-tip Capacitive Stylus |
| Διάσταση οθόνης | 8.68'' |
| Τύπος οθόνης | IPS HD+ 1340x800px, Capacitive, Multi-touch,90Hz Refresh rate |
| Κύρια κάμερα | 12MP Sony IMX363+13MP Samsung 5K3M3SN03-FGX9 UltraWide |
| Μπροστινή κάμερα | 8MP Samsung S5K4H8YX |
| Ασύρματη συνδεσιμότητα | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/n 5GHz, Hotspot, Bluetooth v5.0, GPS, GLONASS, BeiDou Galileo |
| Κινητή τηλεφωνία | GSM 850/900/1800/1900 MHz | 3G WCDMA/HSPA+ 850/900/1900/2100MHz | 4G FDD-LTE (800/1800/2100/2600MHz) |
| Υποδοχές SIM | 2 SIM (2 nanoSIM) |
| Υποδοχή κάρτας μνήμης (MicroSD) | Ναι, στη θέσης της 2ης SIM |
| Θύρες | Type-C (OTG), υποδοχή ακουστικών 3.5mm |
| Μπαταρία | Li-Po 5040mAh (μη αφαιρούμενη) |
| Διαστάσεις (εκατοστά) | 24.27 x 17.91 x 2.6 |
| Βάρος (γρ) | 516 (Με την θήκη) |
| Δίκτυο 5G | Όχι |
| Χρώμα | ΡΟΖ |








