



















Ulefone Armor Mini 4 Dual Sim Feature Phone 4G-LTE (Black)
Εξοικονομείτε
-31%
67,99€
99,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 54,83€
Διαθέσιμες Επιλογές
265,00€ 299,00€
Χωρίς ΦΠΑ:213,71€
265,00€ 299,00€
Χωρίς ΦΠΑ:213,71€
148,00€ 179,99€
Χωρίς ΦΠΑ:119,35€
169,99€ 214,00€
Χωρίς ΦΠΑ:137,09€
169,99€ 199,00€
Χωρίς ΦΠΑ:137,09€
169,99€ 199,00€
Χωρίς ΦΠΑ:137,09€
189,00€ 218,00€
Χωρίς ΦΠΑ:152,42€
189,00€ 218,00€
Χωρίς ΦΠΑ:152,42€
256,90€ 298,00€
Χωρίς ΦΠΑ:207,18€
256,90€ 298,00€
Χωρίς ΦΠΑ:207,18€
Το Ulefone Armor Mini 4 έρχεται να προστεθεί στην κατηγορία των ανθεκτικών κινητών με πλήκτρα για απλή,καθημερινή χρήση! Η ανθεκτική του κατασκευή εξασφαλίζει την αντοχή του σε πτώσεις, σκόνη, νερό, χτυπήματα και γδαρσίματα.
Εδώ αξίζει να αναφέρουμε ότι το Armor Mini 4 κατέχει IP68 πιστοποίηση ανθεκτικότητας, διαθέτει υποδοχές για δύο κάρτες SIM αλλά και microSD, υποστηρίζει τη λειτουργία ραδιοφώνου χωρίς τη χρήση ακουστκών και ενσωματώνει ένα δυνατό φακό .
Τέλος, ένα ακόμα σημαντικό χαρακτηριστικό του Armor Mini 4 είναι ότι διαθέτει αποσπώμενη μπαταρία 2100mAh που δίνει στην συσκευή δυνατότητα αναμόνης εώς και 25 ημέρες.
| Χαρακτηριστικά | |
| Λειτουργικό σύστημα | Feature Phone |
| Κεντρικός επεξεργαστής (CPU) | Unisoc T117 |
| Μνήμη RAM | 64MB |
| Εσωτερική μνήμη | 128MB |
| Άλλες λειτουργίες | FM radio χωρίς ακουστικά,Φακός |
| Διάσταση οθόνης | 2.8'' |
| Τύπος οθόνης | QVGA 240x320 |
| Κύρια κάμερα | 2MP, led flash |
| Ασύρματη συνδεσιμότητα | - |
| Κινητή τηλεφωνία | 2G 850/900/1800/1900 MHz, 3G 900/2100 MHz, 4G 800/850/900/1800/2100/2600 MHz |
| Υποδοχές SIM | 2 κάρτες SIM (2 nanoSIM) |
| Υποδοχή κάρτας μνήμης (MicroSD) | Ναι, σε αυτόνομη υποδοχή |
| Θύρες | USB Type-C, υποδοχή ακουστικών 3.5mm |
| Μπαταρία | Li-ion 2100mAh (αφαιρούμενη) |
| Διαστάσεις (εκατοστά) | 14.29 x 6.3 x 1.5 |
| Βάρος (γρ) | 150 |
| Πιστοποίηση | IP68 |
| Δίκτυο 5G | Όχι |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |








