





Διαθέσιμες Επιλογές
Τo Blackview BL7000 είναι ένα από τα ανθεκτικά τηλέφωνα της Blackview με δυνατά χαρακτηριστικά που κατέχει επάξια τις πιστοποιήσεις IP68, IP69K, MIL-STD-810H αφού είναι κατασκευασμένο απο πολυκαρβονικό υλικό με μεταλλικά πλαϊνά για προστασία στις πτώσεις.
Η 6.78” IPS FHD+ οθόνη με ανάλυση 2460x1080px και 120Hz προσφέρει άριστες γωνίες θέασης, ζωντάνια αλλά και πολύ καλή φωτεινότητα ακόμα και κάτω από το φώς του ήλιου.
Διαθέτει τριπλή οπίσθια κάμερα 50MP Samsung ISOCELL JN1 + 20MP Sony IMX350 Night camera + 2MP Depth camera και LED flash για να τραβάτε υπέροχες φωτογραφίες με εξαιρετική ευκρίνεια ακόμα και στο σκοτάδι. Η μπροστινή κάμερα των 32MP Samsung ISOCELL GD1 σας δίνει τη δυνατότητα να τραβάτε εκπληκτικές selfies, να πραγματοποιείτε video κλήση ή ακόμα και να ξεκλειδώσετε την συσκεύη καθώς διαθέτει την λειτουργία Face Unlock.
Ο οκταπύρηνος MediaTek Dimensity 6300 επεξεργαστής που είναι χρονισµένος στα 2.4GHz, υποστηρίζει DUAL 5G δίκτυα για απίστευτες ταχύτητες και σε συνδυασµό µε τα 8GB RAM που μπορούν να επεκταθούν εως τα 16GB, θα απογειώσουν τις καθηµερινές multitasking απαιτήσεις σας καθώς απαιτητικές εφαρµογές και παιχνίδια μπορούν να τρέχουν ταυτόχρονα χωρίς καθυστερήσεις. Επίσης, τα 256GB ενσωματωμένης μνήμης με δυνατότητα επέκτασης έως 2TB μέσω microSD κάρτας σας επιτρέπουν να αποθηκεύσετε όλα τα αγαπημένα σας multimedia αρχεία.
Τέλος, κάποια ακόμα σημαντικά χαρακτηριστικά του Blackview BL7000 είναι ότι διαθέτει την τελευταία έκδοση Android 15 αλλά και διαθέτει μπαταρία χωρητικότητας 7500mAh με διάρκεια αναμονής εώς 756 ώρες αλλά και εώς 43 ώρες συνεχόμενης ομιλίας.
.Δείτε video του προϊόντος:
| Χαρακτηριστικά | |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 15 με Play Store και Ελληνικά |
| Κεντρικός επεξεργαστής (CPU) | Οκταπύρηνος Mediatek Dimensity 6300 (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Επεξεργαστής γραφικών (GPU) | Arm Mali-G57 MC2 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Εσωτερική μνήμη | 256GB |
| Άλλες λειτουργίες | NFC, FM Radio, Δακτυλικό αποτύπωμα, Αναγνώριση Προσώπου ,Γρήγορη Φόρτιση 33W |
| Διάσταση οθόνης | 6.78" |
| Τύπος οθόνης | FHD+ IPS LCD 2460x1080, Capacitive, Multi-touch, 120Hz refresh rate Corning Gorilla Glass 5 |
| Κύρια κάμερα | 50 MP Samsung S5KJN1 + 20MP Night Vision |
| Μπροστινή κάμερα | 32MP Samsung S5KGD1 |
| Ασύρματη συνδεσιμότητα | WiFi 802.11 a/ac/b/g/n/n 5GHz, Hotspot, Bluetooth v5.2 LE, A-GPS, GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Κινητή τηλεφωνία | 2G 850/900/1800/1900MHz, 3G 850/900/1900/2100 MHz, 4G 850/900/1800/2100/2300/2500 MHz 5G |
| Υποδοχές SIM | 2 SIM (2 nanoSIM) |
| Υποδοχή κάρτας μνήμης (MicroSD) | Ναι, στη θέσης της 2ης SIM μέχρι 2ΤΒ |
| Θύρες | USB Type-C (OTG), θύρα ακουστικών 3.5mm |
| Μπαταρία | Li-Po 7500mAh (αφαιρούμενη) |
| Διαστάσεις (εκατοστά) | 18.22 x 8.6 x 1.45 |
| Βάρος (γρ) | 357 |
| Πιστοποίηση | IP68, IP69K, MIL-STD810H |
| Δίκτυο 5G | Ναι |
| Χρώμα | ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ |











