







Διαθέσιμες Επιλογές
Το Ulefone Armor 30 είναι η νέα πρόταση της εταιρείας Ulefone στα 4G κινητά με εξωτερικό ηχείο 118dB αλλά και camping light 1236 Lumens στο πίσω μέρος της συσκευής
Κατέχει επάξια τις πιστοποιήσεις IP68, IP69K, MIL-STD-810H αφού είναι κατασκευασμένο από πολυκαρβονικό υλικό με μεταλλικά πλαϊνά αλλά και ελαστικά άκρα για προστασία από πτώσεις δοκιμασμένο σε πολύ αντίξοες συνθήκες και θερμοκρασίες.
Η τεράστια οθόνη 6.95” IPS FHD+ με ανάλυση 2460x1080px και ρυθμό ανανέωσης120Hz προσφέρει άριστες γωνίες θέασης αλλά και πολύ καλή φωτεινότητα ακόμα και κάτω από το φώς του ήλιου. Επίσης, εφοδιάζεται με Corning Gorilla Glass 5 για μεγαλύτερη αντοχή κατά των γρατζουνιών.
Διαθέτει τριπλή οπίσθια κάμερα 50MP Omnivision OV50H + 50MP Samsung JN1 Ultrawide and macro + 64MP OV64B Night Vision Camera για να τραβάτε υπέροχες φωτογραφίες με εξαιρετική ευκρίνεια ακόμα και στο σκοτάδι. Η μπροστινή κάμερα των 32MP με αισθητήρα Samsung S5KGD2 σας δίνει τη δυνατότητα να τραβάτε εκπληκτικές selfies, να πραγματοποιείτε video κλήση ή ακόμα και να ξεκλειδώσετε την συσκευή καθώς διαθέτει την λειτουργία Face Unlock.
Ο πανίσχυρος οκταπύρηνος MediaTek Helio G100 επεξεργαστής που είναι χρονισµένος στα 2.2GHz, σε συνδυασµό µε μνήμη 12GB RAM, με δυνατότητα επέκτασης σε 24GB VIRTUAL RAM με Android 15 θα απογειώσουν τις καθηµερινές multitasking απαιτήσεις σας καθώς εφαρµογές και παιχνίδια μπορούν να τρέχουν ταυτόχρονα χωρίς καθυστερήσεις ενώ τα 512GB με δυνατότητα επέκτασης έως 2TB μέσω microSD κάρτας σας επιτρέπουν να αποθηκεύσετε όλα τα αγαπημένα σας multimedia αρχεία.
Τέλος το Ulefone Armor 30 διαθέτει μπαταρία 12800mAh που δίνει στην συσκευή δυνατότητα αναμονής εώς και 690 ώρες αλλά και ταχυφόρτιση 66W ώστε να μην περιμένεις αρκετά μέχρι να φορτίσει.
Δείτε βίντεο του προιόντος:
| Χαρακτηριστικά | |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 15 με Play Store και Ελληνικά |
| Κεντρικός επεξεργαστής (CPU) | Οκταπύρηνος Mediatek Helio G100 (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Επεξεργαστής γραφικών (GPU) | ARM Mali-G57 MC2 1GHz |
| Μνήμη RAM | 12GB |
| Εσωτερική μνήμη | 512GB |
| Άλλες λειτουργίες | NFC, FM Radio, Δακτυλικό αποτύπωμα, Αναγνώριση Προσώπου ,Γρήγορη Φόρτιση 66W, Υπέρυθρες |
| Διάσταση οθόνης | 6.95" |
| Τύπος οθόνης | FHD+ IPS LCD 2460x1080, Capacitive, Multi-touch, 120Hz refresh rate Corning Gorilla Glass 5 |
| Κύρια κάμερα | 50MP Omnivision OV50H + 64MP Night Vision Camera Omnivision OV64B + 50MP Ultra Wide Samsung JN1 |
| Μπροστινή κάμερα | 32MP Samsung ISOCELL GD2 |
| Ασύρματη συνδεσιμότητα | WiFi 802.11 a/ac/b/g/n/n 5GHz, Hotspot, Bluetooth v5.2 LE, A-GPS, GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Κινητή τηλεφωνία | 2G 850/900/1800/1900 MHz, 3G 850/900/1700/1900/2100 MHz, 4G 800/850/900/1700/1800/1900/2100/2600 MHz |
| Υποδοχές SIM | 2 SIM (2 nanoSIM) |
| Υποδοχή κάρτας μνήμης (MicroSD) | Ναι, αυτόνομη υποδοχή έως 2TB |
| Θύρες | Type-C (OTG), υποδοχή ακουστικών 3.5mm |
| Μπαταρία | Li-Po 12800mAh (μη αφαιρούμενη) |
| Διαστάσεις (εκατοστά) | 18.13 x 8.49 x 2.12 |
| Βάρος (γρ) | 506 |
| Πιστοποίηση | IP68, IP69K, MIL-STD810H |
| Δίκτυο 5G | Όχι |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |












