



Διαθέσιμες Επιλογές
To Blackview Oscal Marine 1 είναι η νέα πρόταση της εταιρίας στα ανθεκτικά κινητά "καθημερινής χρήσης" .Διαθέτει πιστοποιήσεις IP68, IP69K, MIL-STD-810H αφού είναι κατασκευασμένο απο πολυκαρβονικό υλικό με ενισχυμένα πλαϊνά για προστασία στις πτώσεις.
Η 6.56” IPS HD+ οθόνη με ανάλυση 1612x720px και ρυθμό ανανέωσης 90Hz αλλά και προστασία Panda Glass για αυξημένη αντοχή προσφέρει άριστες γωνίες θέασης, ζωντάνια αλλά και πολύ καλή φωτεινότητα ακόμα και κάτω από το φώς του ήλιου.
Διαθέτει διπλή οπίσθια κάμερα 16MP + 2MP Macro και LED flash για να τραβάτε υπέροχες φωτογραφίες με εξαιρετική ευκρίνεια. Η μπροστινή κάμερα των 8MP σας δίνει τη δυνατότητα να τραβάτε εκπληκτικές selfies, να πραγματοποιείτε video κλήση ή ακόμα και να ξεκλειδώσετε την συσκεύη καθώς διαθέτει την λειτουργία Face Unlock.
Ο οκταπύρηνος Unisoc T615 επεξεργαστής που είναι χρονισµένος στα 1,8GHz,σε συνδυασµό µε μνήμη 4GB RAM, τα οποία φτάνουν εώς και τα 12GB με την προσθήκη VIRTUAL RAM και το Android 15 θα σας βοηθήσουν στις καθηµερινές multitasking απαιτήσεις σας καθώς εφαρµογές και παιχνίδια μπορούν να τρέχουν ταυτόχρονα χωρίς καθυστερήσεις ενώ τα 128GB αποθηκευτικού χώρου με δυνατότητα επέκτασης έως 2TB μέσω microSD κάρτας σας επιτρέπουν να αποθηκεύσετε όλα τα αγαπημένα σας multimedia αρχεία.
Τέλος, κάποια ακόμα σημαντικά χαρακτηριστικά του Blackview Oscal Marine 1 είναι ότι παρέχει αναμονή εώς 720 ώρες χάρις στην 5100mAh μπαταρία που διαθέτει αλλά επιπλέον διαθέτει ανάποδη φόρτιση 5W για να φορτίζεται όλες τις περιφερειακές συσκευές σας.
Δείτε βίντεο του προϊόντος:
| Χαρακτηριστικά | |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 15 με Play Store και Ελληνικά |
| Κεντρικός επεξεργαστής (CPU) | Οκταπύρηνος Unisoc T7250 (2x1.8 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) |
| Επεξεργαστής γραφικών (GPU) | ARM Mali-G57 MP1 |
| Μνήμη RAM | 4GB |
| Εσωτερική μνήμη | 128GB |
| Άλλες λειτουργίες | NFC, FM Radio, Δακτυλικό αποτύπωμα, Αναγνώριση Προσώπου, Γρήγορη Φόρτιση |
| Διάσταση οθόνης | 6.56" |
| Τύπος οθόνης | IPS LCD HD+, 1612x720, 90Hz, Panda Glass |
| Κύρια κάμερα | 16MP |
| Μπροστινή κάμερα | 8MP |
| Ασύρματη συνδεσιμότητα | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac/n 5GHz, Bluetooth v5.0 LE, A-GPS, GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Κινητή τηλεφωνία | 2G 850/900/1800/1900 MHz, 3G 850/900/1900/2100 MHz, 4G 850/900/1700/1800/1900/2100/2300/2500/2600 |
| Υποδοχές SIM | 2 SIM (2 nanoSIM) |
| Υποδοχή κάρτας μνήμης (MicroSD) | Ναι, αυτόνομη υποδοχή έως 2TB |
| Θύρες | USB Type-C(OTG) |
| Μπαταρία | Li-Po 5100mAh (μη αφαιρούμενη) |
| Διαστάσεις (εκατοστά) | 17.47 x 8.15 x 1.35 |
| Βάρος (γρ) | 304 |
| Πιστοποίηση | IP68, IP69K, MIL-STD810H |
| Δίκτυο 5G | Όχι |
| Χρώμα | ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ |








